BOS: Blbové? Onanisté? Seniláci?

Hnutí, která mají zachránit Českou republiku před civilisačním kolapsem (no tak Šlechtova restaurace ve Stromovce by zachránit jistě potřebovala, ale o tu asi nejde), se rozrostla o další nezištné vlastence (pokud tedy nejde zrovna o Šlechtovku) – k hnutí ANO přibylo hnutí BOS: Bezpečnost, Odpovědnost, Solidarita. Založili jej bývalí policisté a vojáci a šéfuje mu exúředník ministerstva obrany Jaroslav Štefec.

Ochrana mozku nebo forma na mozek? foto pixabay

„Bezpečnostní situace v naší zemi se nám vůbec nelíbí, máme už dost chaosu, co tu zavládl,“ řekl Štefec v úvodu tiskové konference minulý týden, na které představil politický program BOS. „Jsme zvyklí dělat věci důkladně a odpovídat za svou práci. Nelíbí se nám systematické oslabování Armády České republiky, policie a záchranných služeb. Odmítáme skryté podřizování ČR cizí moci,“ prohlásil Štefec a uvedl hlavní body programu hnutí, na prvním místě vyřešení nelegální imigrace.

Jistě, tam kde nestačí politici, ani policie, nastoupí armáda. Coby armádní expert (bývalý) Štefec ví, že vyřešit otázku uprchlíků z válkou sužovaných zemí jde snadno a rychle nenáročným vojenským manévrem, pomocí tanků a letadel, což by bylo, na rozdíl od počínání neschopných politiků, efektivní a účinné. Experty na to Štefec má. Třeba první místopředseda hnutí Miloš Janda velel v 80. letech tankovému pluku v Plzni a BOS by mohlo přizvat i přítele Miloše Zemana, kterého chce hnutí podporovat v nadcházejících prezidentských volbách, plukovníka Zbytka, který má zkušenosti s plány na využití vojenské techniky k zásahu proti civilistům, sroceným v nebezpečném davu, ještě z listopadu 1989 – tanková divize ve Slaném, které tehdy velel, byla připravena osvobodit Prahu z rukou sice endemického, domorodého obyvatelstva, ale o to více nebezpečného – ostatně hecovaného provokatéry placenými ze zahraničí.

Jako druhý hlavní bod programu pak BOS uvádí „nevyvratitelnost uspořádání v Evropě vyplývající z poválečných Benešových dekretů“. Ano, to je trefa, na kterou se od dob madame Bobošíkové neprávem poněkud zapomnělo. O hrdinném letitém boji se sudetoněmeckých revanšismem, sice virtuálním, ale vedeným s o to větší urputností, získal Jarda Štefec odborné znalosti bezpochyby na komunistické vojně, kde byl zprvu v pozici toho, komu je hrozba sudetoněmeckého revanšismu do hlavy vštěpována, a pak v pozici toho, kdo tuto hrozbu coby komunistický lampasák sám druhým, vojnou povinným, vštěpuje.

BOS by si k tomu mohla do programu přibrat ještě: odvetu domácí reakci za porážku u Lipan, odčinění Bílé hory, boj za konečné odhalení pravdy o hrůzném vykošerování křesťanské panny Anežky Hrůzové, taky boj za pravost rukopisů Královédvorského a Zelenohorského a nevzdával bych ani boj proti Vatikánu a dalším zahraničním ideodiverzním centrálám pod vedením samotného Trautenberka. A jako vděčnost Rudé armádě by BOS mohl přidat i obhajobu Katyňské lži, respektive pravdy, což je de facto totéž. (Ostatně, nepřispěl – v rámci staré dobré bratrské pomoci – ke vzniku BOS nějakým tím rublíkem Kreml? To by bylo šlechetné gesto přátelství zocelené v mrazech studené války.)

Předem, pro jistotu, se BOS také ostře vymezuje vůči „rozmístění cizích vojenských základen a zařízení na území České republiky“. (Kromě ovšem ruské armády, ta není cizí, ale – jak už bylo zmíněno – bratrská, jak na jistě dělnou spolupráci se sovětskou armádou, v tuzemsku po roce 1968 dočasně dislokovanou, bezpochyby s dojetím vzpomínají velitelé z BOS.)

BOS se che zaměřit především na nerozhodnuté a naštvané voliče, a také na ty, kteří k volbám většinou nechodí. Velkou část členů BOS pak prý tvoří lidé ze spolku Veteránů ozbrojených sil a bezpečnostních sborů.

Čertví, třeba se předlistopadoví (i polistopadoví) lampasové trefí do rozpoložení české společnosti LP 2017, která sice vypadá na první pohled normálně, ale bůhví, co jí právě hárá v duši, a hoši z BOS ještě udělají na stará kolena díru do světa, viz Zeman. Zbývá vyřadit protiimigrační konkurenci, Okamuru a spol., což by byla bezpochyby záslužná práce. Takže s chutí do toho! Vypadá to, že s BOS je Česká republika skutečně v bezpečí.

P.S. Tanky nechte, hoši, zatím v garáži.